CENA: 680 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

wtorki: 18:00-19:30

Rozpoczęcie 3 października 2023

zajęcia B2.2 semestr II w dniach:

październik: 3, 10, 17, 24, 31 listopad: 7,14,21,28 grudzień: 5

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego B2.2 semestr II to druga połowa modułu B2.2, który składa się z B2.2 semestr I (20h)  i B2.2 semestr II (20h).

Po ukończeniu obu semestrów uczestnicy osiągają wiedzę odpowiadającą poziomowi B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego*.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) naprzemiennie z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego i native speakerem.

Kurs kończy testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzanym po ukończeniu semestru, obejmuje materiał z całego poziomu B2. Każdy uczestnik, który zaliczy test, otrzyma dyplom ukończenia kursu z poświadczeniem poziomu znajomości języka.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN KURS?

Kurs dla osób, które ukończyły I  semestr B2.2 w szkole CALITATE lub dla osób, które nie uczyły się w naszej szkole, ale są po min. 3 latach nauki języka.

Osoby, które nie uczyły się z CALITATE, ale chcą dołączyć do grupy, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy  potrwają do 25 września 2023 do godz. 24:00 lun do wyczerpania puli wolnych miejsc.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA do zapisów.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 680 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 8 osób. W przypadku, gdy ilość chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 8 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca

 

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. (formularz do kontaktu)

kurs rumuńskiego online B2.2 semestr II