CENA: 680 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

poniedziałki19:45-21:15

Rozpoczęcie 8 kwietnia 2024

zajęcia A2.2 semestr II w dniach:

kwiecień: 8, 15, 22, 29, maj: 13, 22, 27 czerwiec: 3, 10, 17

17 kwietnia TEST z całości A2

Możliwość kontynuacji – kurs B1.1 semestr I

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego – moduł A2. 2 trwa dwa semestry – A2.2 I semestr i A2.2 II semestr (łącznie 20 spotkań = 40 h zegarowych). Po ukończeniu obu semestrów uczestnicy osiągają wiedzę odpowiadającą poziomowi A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego*.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) naprzemiennie z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego i native speakerem.

Kurs A2.2 semestr II kończy się testem z całości poziomu A2

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN KURS?

Niniejszy kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły I semestr poziomu A2.2 w w szkole CALITATE lub są po min. 80 godzinach nauki języka.

Osoby, które chcą dołączyć do grupy, ale nie uczyły się wcześniej w szkole CALITATE, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny Internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy trwają do 31 marca do godz. 24:00 lub do wyczerpania puli wolnych miejsc.

Prosimy o zgłoszenia za pomocą FORMULARZA.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Mamy tylko 3 wolne miejsca.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs online w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 680 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 8 osób. W przypadku, gdy liczba chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 8 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. formularz do kontaktu)

kurs rumuńskiego online A2.2 semestr II