CENA: 597 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

poniedziałki – środy: 19:45-21:15

Rozpoczęcie 23 maja 2022

zajęcia A2.1 semestr II w dniach:

V: 23,25,30

VI: 1,6,8,13,15,20,22 

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego – moduł A2.1 trwa dwa semestry – A2.1 I semestr i A2.1 II semestr (łącznie 20 spotkań  40 h zegarowych). Po ukończeniu obu semestrów uczestnicy osiągają wiedzę odpowiadającą połowie poziomu A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego*.  Od 23 maja rozpocznie się II semestr A2.1.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) naprzemiennie z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego i native speakerem.

Kurs kończy się mini testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzanym po ukończeniu semestru II A2.1, który kwalifikuje do dalszej nauki na poziomie A2.2 I semestr/ II semestr.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN KURS?

Niniejszy kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły I semestr poziomu A2.1 w w szkole CALITATE lub są po min. 60 godzinach nauki języka.

Osoby, które chcą dołączyć do grupy, ale nie uczyły się wcześniej w szkole CALITATE, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny Internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy trwają do 20 maja do godz.13:00

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób. Mamy tylko kilka wolnych miejsc.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 597 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 7 osób. W przypadku, gdy ilość chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 7 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. formularz do kontaktu)

kurs rumuńskiego online A2.1 semestr II