CENA: 680 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

wtorki: 19:45-21:15

Rozpoczęcie 9 stycznia 2024

zajęcia w dniach:

styczeń: 9, 16, 23, 30; luty: 6, 13, 20, 27;marzec: 5, 12

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego OPEN LEVEL ma formułę otwartą. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) i są prowadzone naprzemiennie przez dwóch native speakerów.  Kursanci, w oparciu o starannie dobrane materiały, wzbogacają zasób słownictwa i doskonalą umiejętności czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN KURS?

Kurs przeznaczony dla osób, które uczęszczały do grupy OPEN LEVEL w szkole CALITATE, a także dla osób, które nie uczyły się w naszej szkole, ale są po min. 3 latach nauki języka.

Osoby, które nie uczyły się z CALITATE, ale chcą dołączyć do grupy, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy potrwają do 5 stycznia 24:00  lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA do zapisów.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs online w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 680 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 8 osób. W przypadku, gdy liczba chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 8 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. (formularz do kontaktu)

 

Kurs rumuńskiego OPEN LEVEL