CENA: 597 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

wtorki: 19:45-21:15

Rozpoczęcie 15 marca 2022

Zajęcia w dniach:

III: 15, 22, 29

IV: 5, 12, 19, 26

V: 10, 17, 24

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego OPEN LEVEL ma formułę otwartą. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) i są prowadzone naprzemiennie przez dwóch lektorów, w tym jednego native speakera.  Kursanci, w oparciu o starannie dobrane materiały, wzbogacają zasób słownictwa i doskonalą umiejętności czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN KURS?

Kurs przeznaczony dla osób, które ukończyły II semestr B2.2 lub OPEN LEVEL w szkole CALITATE, a także dla osób, które nie uczyły się w naszej szkole, ale są po min. 3 latach nauki języka.

Te osoby, które nie uczyły się z CALITATE, ale chcą dołączyć do grupy, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy potrwają do 14 marca do godz.12:00

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA do zapisów.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 597 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 7 osób. W przypadku, gdy ilość chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 7 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. (formularz do kontaktu)

Kurs rumuńskiego OPEN LEVEL (B2+)