CENA:
597 zł semestr/ 20h*
*h – godzina lekcyjna
10 spotkań x 90 min
materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:
poniedziałki – środy: 19:45-21:15
Rozpoczęcie 4 października 2021
Zajęcia A1.1 w dniach:
X: 4,6,11,13,18,20,25,27
XI: 3,8
Możliwość kontynuacji zajęć od 10 listopada
poziom A1.2
XI: 10,15,17,22,24,29
XII:1,6,8,
13 XII – TEST KOŃCOWY

OPIS KURSU:
Kurs rumuńskiego na poziomie A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego* jest dla osób, które chcą zacząć naukę od podstaw i trwa dwa semestry – A1.1 i A1.2 (łącznie 40 h lekcyjnych).
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego.
Kurs kończy się testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzanym po ukończeniu semestru II tj. A1.2.
Każdy uczestnik, który zaliczy test, otrzymuje dyplom ukończenia kursu z poświadczeniem poziomu znajomości języka.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

MIEJSCE ZAJĘĆ:
Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego odbioru zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:
Zapisy rozpoczną się 15 września i potrwają do 25 września 2021 do godz.14:00
Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA.
Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.
O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.
Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.
Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 597 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 7 osób. W przypadku, gdy ilość chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 7 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. formularz do kontaktu)

Kurs rumuńskiego on-line A1.1 semestr I (dla początkujących)