CENA:
680 zł semestr/ 20h*
*h – godzina lekcyjna
10 spotkań x 90 min
materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

środy: 18:00- 19:30

Rozpoczęcie 17 kwietnia 2024

Zajęcia A1.2 w dniach:

kwiecień: 17,24 maj: 8,15,22,29 czerwiec: 5,12,19,26

26 VI  – Test z całości A1

OPIS KURSU:
Kurs rumuńskiego na poziomie A1.2 to drugi semestr poziomu A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego* i jest przeznaczony dla osób, które uczyły ukończyły semestr A1.1  w naszej szkole, lub dla osób, które są początkujące, ale uczyły się już wcześniej języka (minimum 20 h) i nie chcą zaczynać nauki zupełnie od podstaw. Takie osoby prosimy o zgłoszenie się po TEST POZIOMUJĄCY w celu weryfikacji, czy jest to najodpowiedniejsza dla nich grupa. 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego.
Kurs kończy się testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzanym po ukończeniu semestru II tj. A1.2.
Każdy uczestnik, który zaliczy test, otrzymuje dyplom ukończenia kursu z poświadczeniem poziomu znajomości języka.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

MIEJSCE ZAJĘĆ:
Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego odbioru zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:
Zapisy potrwają do 15 kwietnia do godz. 12:00 lub do wyczerpania wolnych miejsc. Prosimy o zgłoszenia za pomocą FORMULARZA.
Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób. O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.
Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 680 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 8 osób. W przypadku, gdy liczba chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 7 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach  kursantom przysługuje możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. formularz do kontaktu)

Kurs rumuńskiego online A1.2 (II semestr A1)