CENA: 597 zł semestr/ 20h*

*h – godzina lekcyjna

10 spotkań x 90 min

materiały wliczone w cenę kursu

TERMINY ZAJĘĆ:

poniedziałki – środy: 18:00-19:30

Rozpoczęcie 10 listopada 2021

Zajęcia A2.2 II semestr w dniach:

XI: 10,15,17,22,24,29

XII:1,6,8

zajęcia z native speakerem w dniach: 22 XI, 6 XII

13 XII – TEST KOŃCOWY

OPIS KURSU:

Kurs rumuńskiego A2.2 II semestr (łącznie 20 h zegarowych) to ostatni z 4 semestrów w ramach poziomu A2, po jego ukończeniu uczestnicy osiągają poziom A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego* i, jeśli zaliczą pozytywnie test końcowy, mogą kontynuować naukę od poziomu B1.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min (2 h lekcyjne) z lektorem polskim, wykwalifikowanym do nauczania języka rumuńskiego jako języka obcego i native speakerem.

Kurs kończy się testem sprawdzającym wiedzę, przeprowadzanym po ukończeniu semestru II A2.2.

Każdy uczestnik, który zaliczy test, otrzymuje dyplom ukończenia kursu z poświadczeniem poziomu znajomości języka.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference – CEFR) określa kompetencje językowe przy pomocy skali poziomów biegłości językowej: A1-C2. Dzięki niemu każdy może dokonać oceny swej znajomości języka w zakresie poszczególnych umiejętności: czytania, słuchania, pisania i mówienia.

DLA KOGO TEN KURS?

Niniejszy kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły I semestr A2.2 w szkole CALITATE lub są po min. 140 godzinach nauki języka.

Osoby, które chcą dołączyć do grupy, ale nie uczyły się wcześniej w szkole CALITATE, proszone są o wiadomość mejlową na adres biuro@calitate.pl  z dopiskiem TEST POZIOMUJĄCY.

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Uczysz się z dowolnego zakątka świata. Jedyne czego potrzebujesz to stabilny Internet i urządzenie z mikrofonem i kamerą np. komputer, laptop, tablet. Dla lepszego komfortu zajęć polecamy używanie słuchawek.

ZAPISY:

Zapisy trwają do 10 listopada 2021 do godz.12:00

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie za pomocą FORMULARZA.

Maksymalna liczba uczestników w grupie: 10 osób.

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie wstępną rezerwacją miejsca na kursie. Do uczestnictwa w kursie uprawnia uiszczenie pełnej opłaty za kurs.

Kurs on-line w wymiarze 10 spotkań x 90 min w cenie 597 zł odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 7 osób. W przypadku, gdy ilość chętnych na dany kurs będzie mniejsza niż 7 kursantów, CALITATE zastrzega sobie możliwość przedłużenia zapisów lub poproszenia o dopłatę, proporcjonalnie do liczby brakujących chętnych. W przypadku rozwiązania kursu zwracana jest cała opłata za kurs. W obu przypadkach przysługuje kursantom możliwość przejścia do innej grupy, o ile istnieją w niej wolne miejsca.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Napisz do nas na biuro@calitate.pl lub przez Messenger szkoły CALITATE. Wolisz bezpośrednią rozmowę? Zostaw nam swój numer telefonu z prośbą o  kontakt – oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak tylko to będzie możliwe. formularz do kontaktu)

Kurs rumuńskiego on-line A2.2 semestr II